ما در نوآوران ارزش تولید میکنیم.

ما در مجموعه نوآوران علاوه بر تامین تجهیزات، با ارائه مشاوره رایگان در کنار شما هستیم تا مناسب ترین راهکارهای تخصصی را پیاده سازی نمایید. علاوه براین در طول اجرای پروژه و پس از آن با خدمات آموزش، تعمیرات تخصصی و نگهداری از تجهیزات به شما کمک می کنیم تا قابلیت اطمینان خطوط تولید و فرآیند خود را به حداکثر ممکن برسانید.

هدف ما

ما حرکت در جهت رسیدن به کمال در توسعه سیستم های کنترل و مانیتورینگ را هدف خود قرار داده ایم. بدین منظور تمام دانش و خلاقیت خود را جهت پیاده سازی سیستم های کنترل مدرن متناسب با نیاز مشتریانمان قرار می دهیم. این به معنای ارائه یک راه حل اتوماسیون کامل به مشتریان است که حداکثر انعطاف پذیری و بهره وری اقتصادی را فراهم می کند. از تامین تجهیزات صنعتی برندهای مطرح دنیا گرفته تا تولید بردهای الکترونیکی و نرم افزارهای سفارشی، تأمین نیازهای مشتریان تمرکز اصلی ماست.

ماموریت ما

ماموریت ما تحقیق و توسعه فن آوری های جدید در حوزه سیستم های کنترل است. ما با مطالعه و بررسی جدیدترین روشها و تجهیزات تلاش میکنیم تا دانش خودمان را به روز کنیم. یادگیری مداوم یکی از اصول فعالیت ماست. در طول فعالیتمان از اجرای هر پروژه درسی آموخته ایم و این روند را ادامه می دهیم. دانش و تجربه هایمان را به خدمت گرفته ایم تا به بهترین شکل ممکن به مشتریانمان خدمت رسانی کنیم. به اشتراک گذاری یافته هایمان کمک می کند تا در کنار مشتریانمان به رشدمان ادامه دهیم.

چرا ما ؟

رویکرد مشتری مداری ما همیشه مشتریان و نیازهای آنها را در اولویت قرار می دهد. ما اطمینان حاصل می کنیم که هر تصمیم، فرایند و استراتژی ای که دنبال می کنیم با اهداف مشتری ما همسو باشد و نتایجی ارائه دهد که فراتر از انتظارات آنها باشد.  ما معتقدیم وفاداری، اعتماد و اطمینان خاطر در همه زمینه ها از ویژگی های یک همکاری خوب و موثر است.  بنابراین به دنبال همکاری مبتنی بر اعتماد پایدار و بلند مدت با مشتریانمان هستیم.

ما کی هستیم

ایده راه‌اندازی مجموعه نوآوران در یک جلسه با جمعی از دوستان دوره دانشگاه مطرح گردید. هریک از دوستان برای نزدیک به بیست سال به‌عنوان مدیر پروژه، طراح، مجری و تأمین‌کننده تجهیزات در پروژه‌های صنعتی گوناگون فعالیت داشته‌اند. درواقع شرکت نوآوران به‌عنوان زیرمجموعه شرکت‌های پایدار بنیان فرآیند و مدیریت و فنآوری روز ایرانیان است.

ما در مجموعه نوآوران باهدف ایجاد ارزش برای شما، تمام تلاشمان را بکار بسته‌ایم تا راهکاری جامع را جهت اجرای هرچه بهتر پروژه‌ها ارائه نماییم. بدین منظور پیش از اینکه خود را یک تأمین‌کننده کالا بدانیم به‌عنوان یک مشاور به‌دقت تمام خواسته‌های شمارا ارزیابی کرده و بهترین پیشنهادها را ارائه می‌کنیم. در صورت نیاز در طول اجرای پروژه کنار شما خواهیم بود تا به‌عنوان مشاور، طراح، مجری و یا ناظر نقش‌آفرینی کنیم. علاوه بر این با آموزشهای جامع یادگیری در حین اجرا، کمک می‌کنیم تا پروژه شما به شکل بهینهای پیاده‌سازی گردد. پس از اتمام پروژه نیز می‌توانید روی ما حساب کنید. تأمین قطعات یدکی، تست و تعمیر تخصصی تجهیزات و گارانتی از دیگر خدمات ماست.

حوزه‌های فعالیت ما

  • سیستم‌های کنترل مبتنی بر پی ال سی ( PLC ) و اچ ام آی ( HMI )
  • سیستم‌های کنترل حرکتی مبتنی بر درایو ( Drive ) و سافت استارتر ( Softstarter )
  • نمونه‌برداری و پردازش سیگنال مبتنی کامپیوتر ( DAQ )
  • طراحی، نمونه‌سازی و تولید بردهای الکترونیکی و صنعتی
  • طراحی انواع نرم‌افزارهای اختصاصی کنترل و مانیتورینگ
  • تعمیر، سرویس، نگه‌داری و گارانتی تجهیزات
  • مشاوره و آموزش‌های جامع و تخصصی
  • توسعه سیستم‌های کنترل و مانیتورینگ مبتنی بر اینترنت اشیا صنعتی و طراحی اپلیکیشن

نظرات مشتریان ما

سوالات متداول

ممکن است پرسش شما نیز مشابه یکی از این پرسش‌‌های متداول باشد.


امکان خرید به صورت آنلاین وجود داره؟
آیا امکان راهنمایی جهت انتخاب سخت افزار وجود داره؟
شما امکان فروش تجهیزات ما رو هم دارید؟
من یک پروژه رو خودم میخوام انجام بدم. شما کمکم میکنید؟
خط تولید ما متوقف شده و ما نمیدونیم مشکل چیه. شما چطور میتونید به ما کمک کنید؟
آیا شما دوره های آموزشی مدون و روتین دارین؟