تامین و فروش تجهیزات

چرا مجموعه نوآوران تامین کالا انجام می دهد؟

مجموعه نوآوران صرفا یک فروشنده و تامین کننده تجهیزات اتوماسیون صنعتی نیست و سابقه ای 20 ساله در اجرای پروژه های مربوط به حوزه تجهیزات اتوماسیون صنعتی در صنایع مختلف را دارد. همچنین علاوه بر تامین و فروش کالا و اجرای پروژه، سایر خدمات مربوط به این تجهیزات مانند تعمیر پی ال سی، اچ ام آی، درایو و ...، آموزش، طراحی و ارائه مشاوره را نیز انجام می دهد. ولی چرا مجموعه نوآوران با این تجربه در اجرای پروژه به سراغ تامین کالا رفته است؟ یکی از دلایلی که ما به سراغ تامین کالای اتوماسیون صنعتی رفتیم نیاز خود مجموعه به این تجهیزات در اجرای پروژه های محوله است، دومین دلیل عدم وجود دانش و اطلاعات فنی کافی اغلب تامین کنندگان و فروشندگان تجهیزات اتوماسیون صنعتی در بازار ایران است. در طی این 20 سال سابقه ی اجرای پروژه، مجموعه نوآوران همواره برای تامین کالا به دلیل محدود بودن اطلاعات فنی فروشندگان با مشکلاتی مواجه شده است. این مساله ما را به راه ندازی مجموعه ای برای تامین تجهیزات اتوماسیون صنعتی در کشور که توانایی ارائه اطلاعات فنی دقیق همراه با مشاوره کارشناسی قبل و بعد از خرید به شما مشتریان عزیز را داشته باشد ترغیب کرد که هدف اصلی آن برآورده کردن تمام نیازهای کارفرمایان شامل تامین کالا، مشاوره، طراحی، آموزش، اجرای پروژه و تعمیر تجهیزات اتوماسیون صنعتی است.

.

دلیل عدم درج قیمت کالاها در وبسایت نوآوران

قیمت تجهیزات اتوماسیون صنعتی مانند پی ال سی ها، اچ ام آی ها، درایوها و ... که عمدتا از خارج از کشور تامین می شوند وابستگی زیادی به نرخ ارز دارند. در کشور ما هم قیمت دلار و ارز به صورت لحظه ای تغییر می کند. از طرف دیگر محصولات مجموعه نوآوران فناوری فردای ایرانیان رنج وسیعی از پی ال سی ها، اچ ام آی ها، درایوها و ... برندهای مختلف مانند اشنایدر، زیمنس، دلتا، فونیکس کنتاکت و .... را شامل می شود. به روز رسانی قیمت و موجودیت همه ی محصولات انبار مجموعه نوآوران به صورت روزانه در وبسایت www.irinnovators.com نیازمند صرف زمان و نیروی انسانی زیادی است که با توجه به سیاست های مجموعه، ترجیح داده می شود این زمان و نیروی انسانی صرف بالا رفتن دانش و اطلاعات فنی کارشناسان ما جهت ارائه هر چه بهتر خدمات به شما کارفرمایان عزیز شود.

.

اصالت کالا

در کشور ما و همچنین در بسیاری از کشورهای دیگر متاسفانه شرکت ها و افرادی هستند که راه پیشرفت و کسب درآمد را عدم صداقت می دانند. در این بین نه تنها مصرف کنندگان، بلکه تامین کنندگان هم ممکن است طعمه این افراد و شرکت ها شوند و کالاهایی را خریداری کنند که نمونه تقلبی محصولات کمپانی های اصلی هستند. از این رو مجموعه نوآوران به عنوان یک تامین کننده به دلیل تعهدی که به شما مشتریان عزیز دارد، کلیه کالاهای حوزه اتوماسیون صنعتی موجود در انبار خود را از طریق دفاتری که در خارج از کشور دارد به صورت مستقیم از کمپانی های اصلی خریداری کرده است و برای تمام کالاهای خود به شما ضمانت اصالت کالا ارائه می کند.

.

گارانتی کالا

اغلب تجهیزات اتوماسیون صنعتی از خارج از کشور تامین می شوند و محصولاتی وارداتی هستند. مجموعه نوآوران این تجهیزات را از طریق دفاتر خود در کشورهای دیگر از کمپانی های اصلی مثل زیمنس و اشنایدر و ... خریداری می کند که به دلیل تحریم بودن کشور ما، کمپانی های اصلی کالاهای خود را در کشور ما گارانتی نمی کنند و به مشتریان ایرانی خدمات پس از فروش ارائه نمی دهند. مجموعه نوآوران بر خود واجب می داند که همواره همراه شما کارفرمایان عزیز باشد، از این رو به شما این تعهد را می دهیم که در صورت نیاز کارشناسان فنی ما در راه اندازی، اجرای پروژه و بروز هرگونه مشکلی همراه شما باشند.

.

سلامت کالا

کالاهایی که توسط مجموعه نوآوران به فروش می رسند پیش از آن که به شما مشتریان عزیز تحویل داده شوند مورد بررسی قرار می گیرند و از سلامت کالاها اطمینان حاصل می شود و سپس برای شما ارسال می شوند. با این حال در صورت نیاز، همکاران ما در مجموعه نوآوران فناوری فردای ایرانیان آماده ارائه مشاوره به شما مشتریان عزیز جهت راه اندازی و موارد دیگر مربوط به تجهیزی که از ما خریداری کرده اید هستند.

.

روند خرید از وبسایت نوآوران به چه صورت است؟

شما ممکن است برای خرید تجهیزات مورد نظرتان پارت نامبر، نام برند (اشنایدر، زیمنس، دلتا، فونیکس کنتاکت و .... ) ، نام خانواده آن تجهیزات (S7-200، S7-300، S7-400 و TM3، تویدو – TWIDO، M100، M200، M221، M340، M580 و ...) و یا هر اطلاعات دیگری از آن ها را در سایت گوگل سرچ کنید. قطعا یکی از مواردی که مشاهده خواهید کرد، تجهیز مورد نظر شما در وبسایت مجموعه نوآوران با آدرس www.irinnovators.com است، همچنین ممکن است به طور مستقیم وارد وبسایت ما شوید و تجهیزاتی که قصد خریدشان را دارید بیابید. برای استعلام قیمت و ثبت سفارش از وبسایت مجموعه نوآوران فناوری فردای ایرانیان می توانید به صورت تلفنی و یا از طریق شبکه های اجتماعی که در انتهای سایت و در صفحه محصولات درج شده است با ما تماس بگیرید. در صورتی که تجهیزات مورد نظر خود را انتخاب کرده باشید و از مشخصات دقیق آن اطلاع داشته باشید همکاران ما در کمترین زمان ممکن قیمت و موجودیت محصولات را به شما اعلام خواهند کرد اما در صورتی که تجهیز مورد نظر خود را انتخاب نکرده باشید، کارشناسان فنی ما با توجه به نیاز شما و شرایط محیط کاری تجهیزات و همچنین بودجه مورد نظر شما، به شما مشاوره فنی خواهند داد و شما را در انتخاب تجهیزی که با پروژه تان متناسب باشد راهنمایی خواهند کرد. به عنوان مثال ممکن است شما قصد خرید یک پی ال سی را داشته باشید ولی محصول مشخصی را در نظر نداشته باشید، در این صورت کارشناسان ما با توجه فرآیند کنترلی که می خواهید توسط پی ال سی انجام دهید، تعداد سنسورهای دمایی، ارتفاعی، فشارسنج و موتورها و کلید ها و ... اچ ام آی ها و شبکه ارتباطی مورد نیاز شما و همینطور بودجه و موجودی بازار و .... به شما چند مورد تجهیز مشخص با پارت نامبر و سایر اطلاعات که متناسب کاربرد شما باشد پیشنهاد می دهند. بعد از استعلام قیمت و موجودیت و دریافت مشاوره، شما مجددا می توانید به صورت تلفنی و یا حضوری ثبت سفارش را انجام دهید. اگر به صورت تلفنی ثبت سفارش را انجام دهید، محصول شما وارد صف ارسال می شود و سپس مستندات مربوط به تجهیز مانند فاکتور و تصاویر محصولات ثبت و برای شما ارسال می شود. سپس محصولات با یک بسته بندی مناسب از روشی که شما انتخاب کنید (پیک، پست، تیپاکس و ...) در کوتاه ترین زمان به محل شما ارسال می شود و مشخصات پستی و ... برای شما ارسال خواهد شد. کار همکاران ما در این مرحله پایان نمی یابد زیرا ما پس از فروش محصول به شما، همچنان همراه شما خواهیم بود و در صورتی که در راه اندازی و استفاده از تجهیز نیاز به مشاوره فنی و راهنمایی داشتید و یا تصمیم به اجرای پروژه توسط مهندسان مجموعه نوآوران را داشتید می توانید با ما تماس بگیرید.

.

اگر کالایی در وبسایت مجموعه نوآوران یافت نشد، تماس بگیرید

ممکن است کالایی را در وبسایت مجموعه نوآوران فناوری فردای ایرانیان (www.irinnovators.com) یافت نکنید. آیا مجموعه نوآوران این کالا را موجود دارد؟ جواب این سوال بله هست. مجموعه نوآوران با داشتن رنج وسیعی از تجهیزات اتوماسیون صنعتی با برندهای مختلف مانند زیمنس، اشنایدر، دلتا، فتک، امرن، فونیکس کنتاکت و ... یکی از بزرگترین تامین کنندگان تجهیزات اتوماسیون صنعتی در کشور است و ما این اطمینان را به شما می دهیم که کلیه نیازهای شما را در حوزه اتوماسیون صنعتی چه برای خرید تجهیزات، چه برای تعمیر تجهیزات، چه برای اجرای پروژه و مشاوره و همچنین آموزش برآورده خواهیم کرد.

.

.

جهت خرید و استعلام قیمت تجهیزات (پی ال سی، درایو، اچ ام آی و ...) با شرکت نوآوران فناوری فردای ایرانیان تماس بگیرید